Şizofreniyi yendim.. Ama hayat yine bildiği gibi..

  • Konbuyu başlatan geçmişim bedeli
  • Başlangıç tarihi
G

geçmişim bedeli

Guest
#1
Öncelikle herkese s.a.
4 sene paranoya 2 sene paranoid şizofreni ama aldığım raporda organik olmayan psikoz yazıyor. Bu hastalığa sahiptim. Şizofreniyi yendim. Nasıl oldu derseniz sanırım benimkisi çok ağır değildi ve artık Allah bana bunu yapmaz diye düşündüm şüpheler geliştirdim ve ilaç kullanmazdm intihar girişimim sonrası hastanede rexapin yazdılar oda iyi gelmiş olabilir. Yani şuan cinlerin yaptığını düşündüğüm şeyleri cinler yapıyor diye düşünmüyorum hepsi olması gerektiği gibi hayatın akışında olan şeyler olduğunu farkettim.
Ancak her zmn özgürlüğün cinsiz bir hayatın mükemmel olucağını düşünürdüm öyle olmadı. Bu benim hayatımla alakalı bişey. Ben her zmniyi bir insan olmaya çalıştım fakat sizinle de paylaşayım galiba öyle olamadım . 22 yaşımdayken 15 yaşında sevgilim oldu ve çok bişeyde yaşamadık bikaç kere evime geldiydi ailemle tanıştırmıştım. Psikoz başlayınca onlada ayrıldım. Biraz küçük gösteriyodu ve adımı çıkardım kısacası. cennetim olucak kişi chennemim oldu kimbilir benim için sübyancı flndiyenler de oluyodur.
Öyle işte. 1aydır psikoz msikoz kalmadı 1 saat gitmeyen cinler gitti ama bana yaşamaya pek bi hayat kalmadı .Olsun özgürlük genede güzel enazından sabıkam yok ve bir işe girip çalışabilcem. Çünkü eski kafama göre sürekli dünyaya beni gönderen ve psikolojik işkence yapan bir yaratıcı ve cinler vardı. Artık onlar yok. Birgün ölmenin güzelliği bile var. Ben bir gün ölücem..
Ve sistem nasıl işliyor merak etsemde şuanlık dünyada yaşamaya değer. Belki de bir yaratıcı da yoktur. Belki vardır ve bizim kalbimizi biliyodur bize ödül olarak birşeyler verebilir ne bileyim. Fazla düşünmeye gerek yok.
Herkese sağlıklı bir ömür diliyorum.