Siemens 3. Dönüşüm Kampı Başvuru İlanı

2 Şub 2019
90
0
1
#1
İş Tanımı
Siemens 3. Dijital Dönüşüm Kampı ile gelecekte engel yok!


Siemens Türkiye, yazılıma ilgi duyan, amatör olarak yazılım ile ilgilenen, ilgili okullardan mezun olmuş ve kendisini daha fazla geliştirmek isteyen engelli gençlere özel düzenlediği 3. Dijital Dönüşüm Kampı ile geleceği yakalamaya davet ediyor. Katılımcılar kamp boyunca yazılım eğitimi programına katılıp sertifikalarını alabilecek, Siemenste Ar-Ge projelerinde deneyim kazanabilecekler. Hatta iş yaşamlarını Siemenste sürdürme şansını yakalayabilecekler.

Türkiyeyi geleceğin dijital dünyasına taşıma misyonunu üstlenen Siemens, 3. Dijital Dönüşüm Kampı ile engelsiz bir kariyer yolculuğu sunarak gençlerin geleceğin dünyasına donanımlı bir şekilde hazırlanmasına katkı sağlayacak.

Siemens 3. Dijital Dönüşüm Kampına lise, lisans ya da ön lisans teknik program mezunları başvurabilir.
Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen gençler kampta ilk 3 ay boyunca verilecek yazılım odaklı eğitimlerin ardından sınavlara girerek sertifikalarını alacaklar.

Eğitim aşamasından sonra uygun pozisyon olması durumunda kamp katılımcıları kendi alanlarında iş deneyimi elde etmek üzere 6 ay daha Siemens Türkiye bünyesinde çeşitli görevler üstlenecekler. Bu kapsamda katılımcılar Siemens Türkiye Ar-Ge alanında çalışarak profesyonel iş dünyasına ilk adımı atacak ve gerçek bir iş hayatını deneyimleme olanağı bulacaklar.

Katılımcılar, program süresince ve sonrasında yapılan değerlendirmeler sonucu kariyerlerine Siemens Türkiyede devam etme imkanına da sahip olabilecekler.

Aranan Nitelikler
Siemens Türkiyenin Engelsizkariyer.com işbirliği ile düzenlediği 3. Dijital Dönüşüm Kampında yerini almak isteyenler başvurularını aşağıdaki bağlantılardan yapabilir.

Başvuru linki: https://www.engelsizkariyer.com/Ilan...aspx?JobID=487


Programı başvurusu için koşullar:

- Lise, ön lisans veya lisans teknik program mezunu
- Yazılıma meraklı
- Haftada 5 gün eğitim/çalışma temposuna hazır
-%40 ve üzeri engelli raporu olan adaylar


SON BAŞVURU TARİHİ: 29 Temmuz 2020

Başvuru için ayrıca CV'nizi ilan adı ile info@engelsizkariyer.com a iletebilirsiniz.