Sefirin Kızı / Yerli Dizi - Star TV

2 Şub 2019
33
0
1
#1
Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Kanalı

Sefirin Kızı dizisi Star TV'nin yeni sezon dizi projeleri arasında yerini alıyor. projeleri arasında yer alıyor.2019 dizileri arasına girmeye hazırlanan Seferin Kızı dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu! Bakalım yeni dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağını birlikte inceleyelim.

2019 yılında başarılı projelere imza atan Star TV, geçtiğimiz sezon Avlu, Söz ve İstanbullu gelinin final yapması veya başka kanallara transfer olması ile yeni sezona iddialı projelerle gelmeye hazırlanıyor. Bu iddialı projeler arasında Sefirin Kızı 2019-2020 sezonunda yeralması planlanıyor.İşte yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Sefirin Kızı oyuncu kadrosu, nerede çekildiği, konusu ve hangi kanalda yerini alacağını bu sayfamızda sizlere bilgi vereceğiz.

O3 Medya ve NGM Medya prodüksiyon ile ekranlara gelmeye hazırlanan Sefirin Kızı, geçtiğimiz dönemlerde büyük başarılara ismini yazdıran Sen Anlat Karadeniz'in senarisliğinde görev alan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ikilisi bulunacaktır.Dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı isim Emre Kabakuşak olacaktır.

Sefirin Kızı başrol oyunucuğunda Engin Akyürek görev alacak!
Star TV ekranlarında göreceğimiz yeni dizi Sefirin Kızı'nda erkek başrol oyuncusu olarak yakışıklı Engin Akyürek görev alacak. Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz başarılı ve yakışıklı oyuncu Engin Akyürek'i yeni dizi ile birlikte ekranlarda tekrar göreceğiz.Dizinin erkek başrol oyuncusu belirlenirken gözler dizinin bayan başrol oyuncusuna yani Engin Akyürek'e partner olacak kişiye çevrildi.2019-2020 sezonu ile ekranlarda yerini alacak Sefirin Kızı kadın başrol oyuncusu kim olacak? İşte Sefirin kızı dizisinin diğer başrol oyuncusu..

SEFİRİN KIZI KADIN BAŞROL OYUNCUSU NESLİHAN ATAGÜL OLDU!
Star TV'nin yeni projesinde Engin Akyürek'i yeniden ekranlarda göreceğimizi söylemiştik.Merakla beklenen Engin Akyürek'in partner oyuncusu olarak Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinde başrol oyuncusu olarak görev alacağını sizlere duyurmak isteriz.Star TV'nin yeni projesi ile güzel ve yakışıklı oyuncuların bir araya geldiği dizi bakalım reytinglerde nasıl sonuçlara ev sahipliği yapacak.

Kaynak: https://canlitv.center/blog/sefirin-...-konusu-kanali