Peniste hissizlik sorunu

Medicalx

Yeni Üye
2 Şub 2019
312
0
1
Merhabalar, penisimin baş kısmında zevksel anlamda iletim yok, ek olarak batma ve sürekli devam eden hafif ağrı sorunları mevcut.daha önceden de foruma bununla ilgili konu açmıştım.dalinda tecrübeli bir profesöre gitmemi söylemişlerdi.az önce penis rahatsizliklarinda bilindik bir profesöre gittim, kullandığım psikiyatrik ilaçların yapabileceğini söyledi.ultrasonla baktı herhangi bir sorun yok dedi.ben de psikiyatrik ilaç kullanmadığım bir dönem de bu sorunun başladığını söyledim.idrar yapma, boşalma, sertleşme sorunlarının olup olmadığını sordu.hicbirinde sorun olmadığını söyledim. Peniste zevksel anlamda sorunun olmasi durumunda bu tarz bir sorununda yanında patlak vereceğini söyledi.ek olarak kafama takmamam gerektiğini falan söyledi.simdi arkadaşlar ben napayım? Penisimin cinsel anlamda hiçbir işlevi yok gibi bir şey. Tamam sertlrsme, boşalmada sorun yok ama zevksel anlamda baş kısmı olarak tabir edilen bölgede hiç bir hissiyat yok.🥺 Var mı konuyla az çok bilgisi olan veya benzer sorunla karşılaşan.