Madde bağımlılığım ve ailevi sorunlarım var. Askerlikten muaf olabilir miyim?

4 Şub 2019
66
0
1
Öncelikle selam arkadaşlar 2.5 aylık askerim ve hayatım mahvoldu resmen madde bağımlılığım var 5 yıl gibi kafa yapan herşeyi kullandım çakmak gazı bile içtim sadece eroin kullanmadım geri kalan herşeyi kullandım aşırı mutsuzum askerde kimseyle konuşmuyorum geceleri uyku uyuyamıyorum uyusam kabuslar görüyorum uyumak bile istemiyorum yemek yiyemiyorum duvarlar ustume üstüme geliyor hiç bir zaman normal düşünemiyorum hep kötü düşünceler var aklımda intihar etmek istiyorum burda yaşamaktansa ölmeyi tercih ediyorum babam yok annem kardeşimle kalıyorum eve bakan yok ev kira o sorunlarda geliyo üstüme üstüme artık yaşamak bile istemiyorum her gece ağlama krizleri geçiriyorum icim daraliyor nefes bile alamıyorum kimseyle konuşmuyorum komutana anlattım beni dövdü artık dayanamıyorum intihar Edip kurtulmak istiyorum kendimi kesicem yada başkasına zarar vericem sürekli sinir krizi geçiriyorum içten içe korkuyorum artık zarar vericem ya kendime yada başkasına acemide 10 gün hava değişimi aldım 5 günde komutan izin verdi bana bende 10 gün daha rapor aldım sivilde sağlık ocağından şimdi usta birliğinde yim kıta işlevsellik formu ile kıta anket formumla psikiyatriye cikicam içmeden duramiyorumda duvarlar ustume üstüme geliyo ölü gibiyim verilen görevlerden kaçıyorum çünkü yapamıyorum sürekli bı yorgunluk kendimden vazgeçmiş durumdayım aşırı şekilde kıta anket formumda görev ilgi beceriisi yetersiz filan yaziyo çoğu şey yetersiz yaziyo ama işlevsellik de ne yaziyo okuyamadım sizce süreç nolur nasıl ilerler içimde korku eğer burda kalırsam kendimi jiletlicem yada hayatıma son vericem kendime hakim olamıyorum nolur yardım edin bilgilendirin beni nolur çürük almak istiyorum dayanamıyorum artık

Okumaya devam et...