Kas hastalarının son 15 yıldaki tedavi arayışları ve sonuç

  • Konbuyu başlatan Tuba
  • Başlangıç tarihi
T

Tuba

Guest
#1
Herkese merhaba,

Bizim tayfa burada mı? Burada olanlar yazsınlar lütfen. Sanırım son 10 - 15 yıllık süreçten bahsediyorum. Neler neler yaptık? Bütün ümitler ve emekler heba oldu.

Otu çöpü kaynatıp çayını yaptık ve içtik. Belki minicik faydalar görürüz diye.

Bize önerilen gıda takviyelerini uzun süreler kullandık. Belki de karaciğerlerimize verdiğimiz zararlardan bi haber.

Refloksoloji gibi merkezlere destek olur ümidiyle dünyanın paralarını ödedik. Sonra bize dediler ki 1 yılda fayda göremezsiniz tabii. Ya? 2-3-5 ya da 6⦠Kaç yıl daha para ödemeliydik?

Veeee işte beklediğimiz mucize neydi? Kök hücre. En büyük hayalimizdi. Oda gerçek oldu. Çalışmalar çok iyi gidiyordu. Türkiyeâde birçok insan kök hücre uygulattı. Bir kısmı Hindistanlarâa gitti. Yine dünyanın paraları ödendi. Kas hastasına ilk kök hücre uygulayan doktoru yücelttik, hadi sen yaparsın hocam dedik. Bekledik bekledik. Sonuç? Hiç.

Şimdi ne yapıyoruz. Bir kısmımız gen tedavisi bekliyoruz. Bir kısmımız kanser ilcaları kullanıyor. Acaba yan etkileri çok mu büyüktür? âGen tedavisi iyi gidiyormuş, kanser ilacı da iyi geliyormuş.â Mış mış da mış mış.

Masal gibi anlatırsan ne kolay. Bu sürede bir kısmımız vefat etti, kimileri hiç yürüyemez oldu ve kimimiz de zor güç yürüyoruz.

Herkese sevgiler.