İçinde bulunduğum kısır döngüden kurtulamıyorum!?

4 Şub 2019
511
0
1
#1
Herkese selam arkadaşlar uzun zamandır forum girmiyodum size danışmak istedim.
Şimdi düşünün herşey normal giderken kendinizi seviyosunuz hayatı seviyosunuz planlarınız var ve paranoya hastalığına yakalanıyosunuz madde var ama bağımlılık derecesinde değil. Daha sonra acaba gerçek mi paranoyamıyım derken birkaç yıl akıp gidiyor ama eski haliniz gibi değilsiniz tabi bi eziklik var ama genede gidiyo bu gemi. Daha sonra herşeyin cinlerden olduğunu düşünüyosunuz belirli kanıtlar var elinizde %99 diyosunuz ama %100 diyemiyosunuz tabi. Sana diyolar ki Tanrının niyeti kötü dünya bir boya ve sınavlar çok zor. Çünkü mutluluk haz vs bunlar insana beyine özgü birşey ve tanrı bunlara sahip değil. Yani tek 1 insan bile sonsuza kadar cennete gitmiycek aksine doğduğuna pişman olucak diyolar. Yanlış anlamayın bunlar benim için geçerli açıkçası sizinde cin olduğunuzu düşünüyorum :) yani dünyada tek ben insanım geri kalan herkes cin. Tabi başka alemlerde başka insanlar vardır benim gibi hapı yutmuş.
Eğer bu yaşadıklarım gerçekse ben naparım. Gerçek değilse dünyada kimsenin yaşamadığı kafayı yaşıyorum şuan yanma korkusu çok başka birşey. Hemde namaz kıl ibadet et farketmez genede ihtimal var diyolar ihtimali yetiyo zaten. Tek tesellim bugün dünyadayım ama yarın için korkuyorum. Ama yanma korkusunun yanında herşeyin bir oyun çıkma ihtimalindende bahsediyolar. Yani ben şuan aslında başka bir alemdeyim ve rüyadayım uyanınca oyun biticek ve sadece aldığım hazzın bedelini ödiycem. BU bile benim için mükemmel birşey gerekirse 2-3 katını öderim sıkıntı yokta yanma korkusu başka birşey.

Ve bu kısır döngüyü kıramamamın 2 sebebi var 1i halisinasyon gibiydi kafam güzeldi adam beni tehdit etti ama çok halisinasyon gördüm gerçek %99. Birde 1gün bir yakınıma sen cin misin doğruyu söyle dedim lamba yanıp söndü. tesadüf olamıycak kadar kötü maalesef. Ölene kadar öğrenemiycem bunların gerçeklğini.. Ölüm çok kolay. Ama sonrası korkutucu. Ya gerçekten bütün kainatı kötülük yönetiyorsa ? kim ne diyebilir ? kim ne yapabilir ? 1 saniyesine dayanamıycağım yerde nasıl kalırım. Korkuyorum :(