Bası/Yatak yarası tedavisinde eşsiz bir krem: Restoderm Cilt Onarıcı Bitkisel Krem

  • Konbuyu başlatan OturanBoğa
  • Başlangıç tarihi
O

OturanBoğa

Guest
#1
Arkadaşlar,

Bugüne dek gördüğüm en iyi, en etkili yara kremini önermek istiyorum. Buraya yazmadan önce 6 kişide denettirdim. Hepsi de yıllardır geçmeyen kronik yaralardı ve hepsinde mükemmele yakın etki gösterdi: Restoderm Cilt Onarıcı Bitkisel Krem

İster derin, ister yüzeysel yara olsun fark etmeksizin güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca
Açık ve kapanmayan yaralar
Diyabetik yaralar
Hafif ya da cok şiddetli yanıklar
Bası yaraları
Güneş yanıkları

gibi durumlarda da güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca şahsen ayak parmaklarımdaki ayakkabı vurmasından kaynaklı nasırımsı yaralarda da denedim, mükemmel sonuç verdi.Yarada enfeksiyon varsa mutlaka antibiyotik kullanmak gerekir. Enfeksiyon sarımsı bölgelerle, aşırı kızartıyla ve kokuyla kendini belli eder. Enfekte olmuş yara hararetli olur ve iyileşmez. Zaten doktorunuz bunu hemen anlar ve gerekli antibiyotiği önerir.

Pansumandan önce eller mutlaka bol sabun ve suyla yıkanmalı. Elden yaraya bakteri geçip enfeksiyona neden olsun istemeyiz!

Yara her pansumanda bol bol İzotonikli su ve steril gazlı bezle güzelce temizlenmeli. Temizlerken de öyle hafif hafif değil, biraz bastıra bastıra sürmelisiniz gazlı bezi. Kanlanan yara her zaman daha sağlıklı ve hızlı iyileşir. Ama abartmamak da lazım tabii!

Eczaneye gidip şunu yaptırın: %2'lik Kurşun Subasetat Çözeltisi. Bu sıvı yaranın enfeksiyondan korunması ve doğru oranda nemlenmesini sağlayacak. Steril gazlı bezi yaranın üstüne örtün ve üzerine bolca bu sıvıdan dökün. O ıslak halde 15-20 dakika beklesin. Birkaç gün içerisinde yaranın temiz ve pembe göründüğünü fark edeceksiniz.

Bunun ardından yeteri kadar Restoderm Cilt Onarıcı Bitkisel Krem sürün ve ince bir gazlı bezle yarayı örtün.

Bu işlemi günde bir kez yapmanız yeter. Eğer yara çok akıntılıysa, sabah-akşam yapmak gerekebilir. Buna yaranın durumuna ve tedavinin etkisine bakarak siz karar vermelisiniz.

Kremin fiyatı: 70 tl.
Temin edebileceğiniz kişi: Mehmet Bey: 0552 579 70 89