Askerim askerliğe elverişsiz raporu verilir mi

4 Şub 2019
28
0
1
Askerliğe elverişsiz raporu verilir mi
Benim dogustan ileri derecede kekemelik sorunum var. Askerlik muayenesinde psikiyatri doktoru seni gondermiyim askere dedi yanindaki sekreter gonder dedi doktorda onun soylediklerine kulak verdi beni askere gonderdi. Acemi birligi Izmir Narliderede yaptim. Narlidere de Urla ve Katip Çelebi Hastanesindeki psikiyatri doktorlarina muayene oldum anksiyete bozuklugu teshisi konuldu ve ilaç yazdılar. Malatya da usta birliginde malatya eğitim araştırma hastanesinde 2 defa farklı kulak burun boğaz doktoruna muayene oldum ileri dereceden kekemelik teşhisi koydular sonra psikiyatri doktoruna sevk ettiler. Psikiyatri doktoru ileri dereceden kekemelikten 1 ay hava değişimi verdi. Hava değişimi bitince Konyadaki Askerlik şubesine gittim hastaneye sevk aldim Meram egitim arastirma hastanesine sevk etti ordaki psikiyatri doktoru psikiyatri hastanesine yatis verdi 15 gun yattim. Psikiyatri hastanesindeki heyet 1 ay anksiyete bozukluğu ve konuşma bozuklugundan smkli hava degisimi verdi. Kontrole gitmek icin tekrar sevk aldim konya Meram egitim arastirma hastanesine gittim 1 ay anksiyete bozuklugu ve konusma bozuklugundan smkli hava değişimi verdi yine hava degisimi bitince subeden sevk alip kontrole gittim doktor 1 ay daha anksiyete bozuklugu ve konusma bozuklugundan smkli hava degisimi verdi. Bu hava degisimi bitince askerlige elverissiz verilir mi ? 4 ay hava değişimi oldu 15gun hastane yattim.Ayni hastaneden 3 ay hava değişimi almış oldum.

Okumaya devam et...